SimSoftLab

Przyjazna analiza CFD

Jesteśmy producentem nowoczesnego i łatwego w użyciu oprogramowania do symulacji komputerowych CFD (numeryczna mechanika płynów). Dzięki wiedzy doświadczonego zespołu jesteśmy w stanie sprostać każdemu problemowi.

Napisz do nas!

Nasza misja

Głównym celem SimSoftLab jest produkcja specjalistycznego oprogramowania inżynierskiego do obliczeń aerodynamicznych (CFD), które jest wykorzystywane w szerokim zakresie przez firmy z branż: samochodowej, lotniczej, energetycznej, stoczniowej, architektonicznej oraz inne, w których istotny wpływ na funkcjonalność wytworzonych produktów mają zagadnienia z zakresu mechaniki płynów.

Produkty oferowane przez naszą firmę dedykowane są przede wszystkim małym i średnim firmom (krajowym jak i zagranicznym) celem zwiększenia konkurencyjności ich produktów na rynku międzynarodowym poprzez dostęp do korzystania z zaawansowanych technik modelowania oraz symulacji zjawisk cieplno-przepływowych.

Dlaczego mamy przewagę nad konkurencją?

SimsoftLab swoją przewagę nad konkurencją opiera na wykorzystaniu darmowego programu OpenFOAM do obliczeń CFD. Dzięki temu znacznie obniżony zostanie koszt wdrożenia nowoczesnych metod projektowania w przedsiębiorstwie klienta.

Ponadto, unikalną cechą naszych produktów jest to, że programy są dostosowywane pod konkretne wymagania klienta, w przeciwieństwie do obecnie sprzedawanych komercyjnych programów, które są uniwersalnymi narzędziami i wymagają specjalistycznej wiedzy do użycia.

Napisz do nas

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.