O firmie

Firma SimSoftLab powstała w 2016 roku a jej celem przewodnim, wynikającym ze strategii firmy, jest implementacja analiz numerycznych w procesach rozwoju i produkcji, w małych i średnich firmach. Relatywnie niskie ceny naszych produktów i usług, poprzez wykorzystanie niekomercyjnego oprogramowania, sprawiają iż nasza oferta skierowana jest do znacznie szerszego grona odbiorców aniżeli komercyjne rozwiązania oferowane przez konkurencję. Wykorzystanie analiz numerycznych, a także wiedzy i doświadczenia pracowników SimSoftLab, pozwoli na zwiększenie konkurencyjności Państwa produktów na rynku, poprzez podniesienie ich jakości.

SimSoftLab tworzą ludzie z pasją, którzy wiedzę o metodach numerycznych i CFD zdobywali na uczelniach polskich i zagranicznych. Członkowie naszego zespołu wywodzą się ze środowiska naukowego i przemysłowego. Takie połączenie sprawia, że potrafimy na każdy problem patrzeć z różnych perspektyw, szukając rozwiązań merytorycznych, ale również praktycznych mając na uwadze ograniczanie kosztów, przy zachowaniu odpowiedniej jakości. Możemy pochwalić się licznymi sukcesami naukowymi: tytuły naukowe doktora w dziedzinie CFD, liczne publikacje naukowe w prestiżowych czasopismach naukowych, m.in. takich jak:

  • Applied Matchematical Modelling
  •  Chemical Engineering Communications
  • Applied Thermal Engineering
  • International Journal of Heat and Mass Transfer
  • Applied Energy

Nieustannie dążymy do pogłębiania naszej wiedzy i doświadczenia poprzez doskonalenie metod analiz numerycznych, jak również poszukiwania nowych wyzwań, z którymi na co dzień mierzy się przemysł. Jesteśmy głęboko przekonani, że współpraca z nami przyniesie Państwu korzyści w postaci lepszych produktów, wysokiej jakości, konkurencyjnych na rynku, a nam stworzy dogodne warunki do dalszego rozwoju.

Dane firmy:

MMTK Sp. z o.o.

ul. Zapolskiej 10/42

42-200 Częstochowa

NIP: 9492215678

REGON: 366839331

Numer KRS: 0000669616

Sąd rejonowy w Częstochowie,

XVII wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego

Kapitał zakładowy: 5000 zł

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.