Sprzedaż oprogramowania CFD

Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązanie do realizacji obliczeń CFD, w którego skład wchodzi:

  • szybki komputer dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta z zainstalowanym systemem operacyjnym LINUX, 
  • zainstalowany i odpowiednio skonfigurowany pakiet OpenFoam w najnowszej wersji,
  • opracowany przez SimSoftLab program (zakładka "Produkty") odpowiedzialny za automatyczną realizacją obliczeń CFD dostosowanych w sposób indywidualny do potrzeb klienta.

Program ten samodzielnie dobiera warunki brzegowe, uruchamia, realizuje oraz monitoruje obliczenia numeryczne z użyciem pakietu OpenFOAM. Po zakończeniu obliczeń program automatycznie generuje plik z wynikami w postaci raportu.

Unikalną cechą naszych produktów jest to, że program jest każdorazowo modyfikowany pod konkretne zastosowanie według wymagań Klienta w przeciwieństwie do obecnie sprzedawanych komercyjnych programów, których obsługa wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu mechaniki płynów, programowania oraz zastosowania metod numerycznych przy rozwiązywaniu zjawisk związanych z wymianą ciepła i pędu. Należy dodać, że do każdej wersji oprogramowania standardowo dołączany będzie zestaw modułów, dzięki którym cały proces przygotowania symulacji, obliczeń oraz analizy wyników, będzie całkowicie zautomatyzowany. Rozwiązanie takie sprawia, że program może być obsługiwany przez inżyniera nieposiadającego specjalistycznej wiedzy w zakresie metod numerycznych i mechaniki płynów. Proponowane rozwiązanie polegające na dostosowaniu oprogramowania pod konkretne wymagania Klienta pozwala nie tylko uniknąć zatrudnienia kolejnego pracownika (eksperta od CFD), ale również dzięki automatyzacji procesu obliczeniowego, wkład użytkownika programu zredukowany jest wyłącznie do zmiany analizowanej  geometrii, co pozwala ograniczyć liczbę popełnianych błędów do minimum. Skupiając się na jednym zagadnieniu (np. typie przepływu), można także w dużym stopniu uprościć analizę wyników. Dedykowany program jest nawet w stanie samodzielnie generować raporty w postaci plików pdf, w których umieszczone są istotne informacje charakteryzujące dany proces bądź badaną konstrukcję i wysyła je do użytkownika poprzez e-mail zaraz po zakończeniu obliczeń.

Więcej o naszym oprogramowaniu znajdziesz w Bazie wiedzy.

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.